Marek Ztracený a Hana Zagorová nazpívali duet.

Marek Ztracený a Hana Zagorová nazpívali duet. Foto: archiv M. Ztraceného

Ani tři nalomené obratle ji nezastavily. Hana Zagorová nazpívala vánoční duet s Markem Ztraceným

Hana Zagorová (75) a Marek Ztracený (37) si pro své fanoušky připravili překvapení. Společně nazpívali vánoční duet, ke kterému vznikne i videoklip. Ten se natáčel v kostele na Malvazinkách v Praze.

Písnička se jmenuje Vánoce jako dřív a bude mít premiéru symbolicky na první adventní neděli. Autorem hudby i textu je právě Marek Ztracený.

Čerstvý držitel Českého slavíka si spolupráci se Zagorovou pochvaloval. „Už dlouho jsem si přál mít s Hankou písničku. Když jsem složil tuhle vánoční, hned jsem jí zavolal, jestli si ji poslechne a má chuť a sílu ji se mnou nazpívat,“ prozradil Super.cz zpěvák.

Hana Zagorová se po propuštění z nemocnice objevila ve společnosti: Nechyběl úsměv na tváři!

Reakce prý byla téměř okamžitá a Hanka byla nadšená. „Byla to původně písnička o minulých Vánocích, ale „bohužel“ se hodí i k těm letošním. Je to vlastně takový malý pokus o záchranu Vánoc, o kterých nám opět tvrdí, že možná nebudou, a věřím, že se s tím textem i posláním ztotožní většina lidí,“ míní Ztracený.

Zagorová se do nazpívání duetu pustila i přes velké bolesti, trápí ji totiž nalomené obratle a lékaři jí naordinovali klidový režim. „Já trpím strašně. Ale jenom kvůli němu, musím říct, protože mám nalomené tři obratle a měla bych ležet v posteli. Když mě uvidí páni profesoři, tak se budou hodně, ale hodně zlobit,“ řekla Showtimu Zagorová s tím, že ji bolí úplně všechno, ale byla to strašně krásná práce.

Absolutní slavík Marek Ztracený. Co řekl o Ivaně Gottové, která mu předávala cenu?

„Marek je senzační a já mu hrozně gratuluju ke Slavíkovi, protože to byla spanilá jízda. Vůbec se nedivím, protože to je člověk, kterému aspoň já věřím každičký slovo, protože mu jde rovnou od srdce,“ dodala zpěvačka.  

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků