Jennifer Lopez

Jennifer Lopez Profimedia.cz

Že by Benovi něco naznačovala? Jennifer Lopez se na jevišti objevila ve svatebním. Dalšímu sňatku by se nebránila

Jennifer Lopez (52) vystoupila na udílení cen American Music Awards, kde zazpívala píseň On My Way, soundtrack k romantické komedii Vem si mě, v níž si střihla hlavní roli po boku Owena Wilsona.

JLo se během vystoupení převlékla do svatebních šatů. Místo kytice pak do publika symbolicky odhodila závoj a vypadala, že by si klidně z fleku střihla roli nevěsty i ve skutečném životě.

Její přítel, herec Ben Affleck, (49) byl ovšem v nedohlednu, tentokrát popovou divu nedoprovodil. Poté, co 17 let po zrušených zásnubách obnovili s Benem vztah, se spekuluje o tom, jestli se vezmou.

Nemůžou jeden druhému odolat! Jennifer Lopez a Ben Affleck znovu dávali svou lásku na odiv na filmové premiéře

I po třech svatbách a dvojích zrušených zásnubách totiž zpěvačka věří na manželství. „Pořád věřím na žili šťastně až do smrti, na 100 %,“ nechala se slyšet v minulém týdnu.

Jennifer a Ben randili v letech 2002-2004. Mezitím se stihli i zasnoubit, k oltáři to ale nikdy nedotáhli. Letos v březnu zpěvačka po čtyřech letech vztahu zrušila zásnuby s Alexem Rodriguezem. S ním by šla k oltáři už počtvrté. Jejími manžely byli v minulosti číšník Ojani Noa, choreograf Cris Judd a zpěvák Marc Anthony, s nímž má dvojčata Emme a Maxe (13). 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků