Talent - Jeffy Boy rozesmál Martu Jandovou. FTV Prima

V Talentu skotačil na pódiu už poněkolikáté. Marta Jandová smíchy málem spadla ze židle, Prachař měl jasno

Není talent jako talent. V show Česko Slovensko má talent se každou sérii objevují soutěžící, kterým to sice vůbec nejde, ale jsou naplno přesvědčeni o tom, že mají co nabídnout. A právě pro ty je připraveno speciální ocenění Zlatý Pátrovič, pojmenované po soutěžícím Jozefu Pátrovičovi, který se zúčastnil každé série.

Tuto sošku může každý porotce udělit právě jednou, a to tomu soutěžícímu, který sice dělá něco, čemu ne zcela rozumí, ale přesto je v tom fantastický a přesvědčivý. A přesně takový je třiatřicetiletý bezpečnostní pracovník Jeffy Boy, jenž se naposledy v Talentu ukázal v roce 2019.

Další tragéd podruhé v Talentu: Zoufalý Slovák ničil porotu svým příšerným rapíkem

Tehdy se mu během vystoupení vybil reproduktor a on se rozplakal. Letos před porotu předstoupil s vlastní tvorbou - letním songem. Porotě také představil svou přítelkyni, kterou sbalil díky své účasti v Talentu 2018

„Dívala jsem se na něj v televizi a říkala si, že je dobrý, pak jsme se seznámili přes facebook a jsme spolu tři roky,“ práskla na něj zamilovaná dívčina.

Střelba z kuše do balónku nebo do Prachaře? Já jsem chtěl založit novou rodinu, řekl ex Agáty

Se svým letním songem Jeffy uspěl u Jakuba Prachaře (38), který vytasil sošku Zlatého Pátroviče. Marta Jandová (47) měla zase co dělat, aby nedostala záchvat smíchu. Proč? Podívejte se do video ukázky. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků