Česko Slovenko má talent - Deadly Games FTV Prima

Střelba z kuše do balónku nebo do Prachaře? Já jsem chtěl založit novou rodinu, řekl ex Agáty

V show Česko Slovensko má talent vystoupili Alfredo a Alexandra, kteří tvoří duo Deadly Games. Oba jsou zároveň životními partnery a předvádí hodně nebezpečné věci, u kterých doslova tuhne krev v žilách.

Obzvlášť když do svých adrenalinových čísel zapojili v pátečním Talentu i porotu ve složení Jaro Slávik (47), Diana Mórová (51), Jakub Prachař (38) a Marta Jandová (47).

Porotci se například museli postavit s balónky před terč a Alfredo do nich střílel z kuše. Napětí z toho, zda trefí balónky, nebo někoho z poroty, by se dalo krájet.

Další fešanda v mužském těle pobavila porotu Talentu. S tou bych žil raději než se svou bývalou ženou, šokoval Prachař

„Já jsem chtěl založit novou rodinu, měl jsem teď našlápnuto,“ řekl Prachař, jenž po rozvodu s Agátou Hanychovou (36) randí s půvabnou herečkou Sarou Sandevou (24). A tahle narážka na nový vztah či nepodařené manželství nebyla v Talentu první.

Duo Deadly Games vystupuje i v Las Vegas, ale kvůli covidu rok neúčinkovali. Kromě střílení z kuše mají ve svém repertoáru čísla s bičem nebo házení nožů. To vše zvládnou i se zavázanýma očima. Na to, jak se jich porota Talentu bála, se podívejte ve video ukázce. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků