Mishamai

Mishamai Profimedia.cz

Dívku šikanovali kvůli postavě, prošla si bulimií i anorexií a dnes je díky těmto křivkám hvězdou internetu

Mishamai z Texasu v minulosti šikanovali kvůli plným křivkám. Posměváčci si ji dobírali, že má silná stehna, až se u ní vyvinuly poruchy příjmu potravy. Je to ale Mishamai, kdo se směje naposledy. Své křivky dnes obléká do kostýmů a tzv. cosplay neboli kostýmová hra jí vydělává balíky peněz.

„Šikanovali mě kvůli váze, takže jsem nejedla a v nejhorším období vážila jen 45 kilo. Trpěla jsem anorexií i bulimií,“ popsala pro Daily Star.

„Příbuzní se mě ptali, proč mám tak tlustá stehna a jeden z mých ex mi dokonce řekl, že jestli budu vážit víc než 50 kilo, rozejde se se mnou,“ zavzpomínala na náročné období.

Posměšky kvůli postavě a stud ji dohnaly k depresím, ale rozhodla se to změnit. Podívejte se, co mladá dívka dokázala

V té době Mishamai pracovala jako IT specialistka, ale často kvůli stresu ani nedošla do zaměstnání. „Kostýmové hry se pro mě staly únikem z reality. Každá hra byla novým dobrodružstvím,“ popsala, jak propadla svému koníčku.

Fotky v sexy kostýmech začala postupně sdílet i na sociálních sítích a dnes je úspěšnou instagramovou modelkou. Je na tom tak dobře, že se mohla vykašlat na svou starou práci.

Díky tomu také přijala své tělo, jaké je. „Fanoušci mi opravdu pomohli přijmout moji jedinečnost. Když mě mohou milovat oni, proč bych se nemohla mít ráda sama,“ dodala na závěr. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků