Kim Kardashian

Kim Kardashian Profimedia.cz

Kim Kardashian předvedla tělo v prádle bez filtru: Rozvádějící se hvězda tráví čas se známým hollywoodským proutníkem

Kim Kardashian (41) se objevila na instagramovém profilu vlastní značky prádla Skims a nechala nahlédnout fanoušky do své skříně. A nejen to, předvedla se jim i v rozhaleném županu, podprsence a kalhotkách.

Kim se nikdy nebála předvést svou figuru tvaru přesýpacích hodin, profesionální snímky ale obvykle projdou tvrdou retuší, než spatří světlo světa. Tentokrát se Kim nechala zvěčnit bez filtru.

Video obletělo svět krátce poté, co se rozvířily spekulace o povaze jejího přátelství s komikem Petem Davidsonem. Hollywoodský proutník, s nímž vystupovala nedávno v show Saturday Night Live, doprovodil Kim na horskou dráhu, kde ho pod návalem adrenalinu Kim chytla za ruku.

Známý komik střídá slavné dámy jako na běžícím pásu: Po zpěvačce a herečkách přišla na řadu dcera Cindy Crawford

Snímky zveřejnil magazín People a fanoušci okamžitě začali spekulovat, že se Petovi, který proslul svou slabostí pro slavné krásky, podařilo sbalit další hvězdu.

Davidson byl v minulosti zasnoubený se zpěvačkou Arianou Grande, randil ale i s Kate Beckinsale, Kaiou Gerber a naposledy s hvězdou Bridgertonových Phoebe Dynevor. Rozvádějící se Kim Kardashian by tak byla opravdovým úlovkem.

Ačkoliv Kim ani Pete zveřejněné fotky zatím nekomentovali, zdroj blízký Kardashian se nechal slyšet, že jde pouze o přátelství.

„Pohybují se ve stejných kruzích, takže je občas můžete vidět spolu. Tráví spolu čas jako kamarádi,“ sdělil magazínu údajný zdroj. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků