Radim Schwab Super.cz

Dámy, to je pohled: Je nejen nejvyšší, ale také pořádně vymakaný. 198 centimetrů vysoký sexy zpěvák se svlékl do půl těla

Nejvyšší český muzikálový zpěvák Radim Schwab ukázal své tělo. Že je nejen nejvyšší, ale patří i ke zpěvákům s nejvymakanějším tělem, ukázal v zákulisí muzikálu Robinson Crusoe, kde ztvárňuje titulní roli.

"Původně ve scénáři bylo napsané, že přiběhne Robinson v bederní roušce. Nakonec jsem zůstal oblečený víc. Nemůžu říct, že by mi to úplně vadilo," řekl Super.cz s úsměvem Radim.

A zase je single. Nejvyšší český zpěvák přiznal rozchod. Vztah nepřežil lockdown

198 centimetrů vysoký zpěvák na svalech pracuje několikrát týdně v posilovně. "Průběžně cvičím, sporty mě baví. Mám rád akční věci. Tento muzikál je super, že je náročný i na fyzičku a musím makat. S Mirkem Hrabětem si děláme legraci, že to máme místo kardia," prozrazuje.

Naopak se stravou si starosti nedělá. "Nikdy jsem neřešil diety. Odjakživa jsem žravej. Byl jsem malej a tlustej. Až v pubertě jsem se vytáhnul. A když lehce přiberu, v těch skoro dvou metrech se to docela rozloží," dodal s úsměvem v Divadle Na Maninách, kde se muzikál hraje. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků