Madonna

Madonna Profimedia.cz

V minisukni a předklonu. Madonna fanouškům nabízí nový pohled na svou osobu

Madonna (63) si svou kariéru založila na posouvání hranic. Obzvlášť hranici vkusu, kam až zajde se svými provokativními snímky, na kterých obnažuje kdeco.

V 63 letech stále dokáže jít s dobou a někdy je i o krok napřed. Svým stylem vzbuzuje emoce, a to jak pozitivní, tak i negativní. O její zálibě v plastických operacích se šušká, ale Madonna o tom nemluví a všem poznámkách na sociálních sítích se vysmívá. Žije si jednoduše podle svých pravidel a nikoho se na žádná svolení neptá.

Madonna způsobila poprask v televizi. Tímhle gestem totálně vykolejila moderátora pořadu a pobouřila diváky

„Pro ty z vás, kteří by se chtěli touto fotkou cítit nějak uraženi, tak vás chci jen informovat, že jsem absolvovala univerzitu zvanou: Je mi to u p*dele. Děkuju, že jste přišli na moji promoci, ročník 2020,“ napsala například u fotek s obnaženým poprsím v loňském roce.

Svých téměř 17 miliónů fanoušků denně zásobuje snímky ze svého života, který je celý hlavně o umění. „Učte se z minulosti a vytvořte si svou vlastní historii,“ vzkazuje Madonna pod jednou sérií snímku a u další píše: „Klaním se před uměním. Umění je život.“

Madonna je milovaná i nenáviděná a v každém jistě vzbudí nějaké emoce. Však se na její nové fotografie podívejte v galerii, v takových úhlech se královna popu snad ještě neukázala. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků