Mila Kunis

Mila Kunis Profimedia.cz

Z toho Ashton Kutcher radost neměl: Mila Kunis práskla, jakou ne zrovna dobrou radu dala šestileté dceři

Mila Kunis (38) je dvojnásobnou maminkou. S manželem Ashtonem Kutcherem (43) má dceru Wyatt (6) a syna Dimitriho (4). V pořadu Ellen DeGeneres Mom Confessions Mila přiznala, že na jednu radu, kterou dceři kdysi dala, není dvakrát pyšná.

Když se jí Wyatt svěřila, že ji ve školce jedna z holčiček strčila, herečka se jí hned zeptala, jestli jí to oplatila. Překvapená Wyatt řekla, že ne.

„Příště ji taky strč,“ poradila své dceři Kunis. „Musíš se bránit. Nestrkej ji na prolézačce nebo na klouzačce, ale na rovné zemi,“ doporučila dceři, ale vzápětí toho zalitovala. „Myslím, že to bylo trochu rodičovské selhání,“ dodala.

Který rodič se k tomu někdy neuchýlil? Kim Kardashian přiznala, v čem jako matka selhává

A s jejím doporučením nesouhlasil prý ani Ashton. Mila také uvedla, že je Wyatt celá ona, a k tomu pořádná rozumbrada.

„Je celá po mně. Je nezávislá a nesmírně chytrá, což jsou skvělé vlastnosti, když jste dospělí, ale jako dítě můžete být hádaví. Na každou otázku má milion odpovědí a většinou se nemýlí,“ popsala dceru.

Kunis a Kutcher se seznámili jako náctiletí při natáčení sitcomu Zlatá sedmdesátá. Léta se přátelili. Přátelství přerostlo v lásku až po Kutcherově rozvodu s Demi Moore v roce 2013. Vzali se v roce 2015 a patří k nejkrásnějším párům v Hollywoodu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků