André a Hanka všechno dělají pro svého syna. Super.cz

Hanka Mašlíková nepřestává překvapovat: S otcem svého syna opět žije pod jednou střechou

Vztah Hany Mašlíkové (40) a Andrého Reinderse je pro mnohé záhadou. Rodiče malého Andreaska (4) oznámili rozchod, sociální sítě ale oba plní společnými fotkami. Jezdí na společné dovolené, a dokonce opět bydlí pod jednou střechou.

Krize pominula? Hana Mašlíková se vrátila zpátky domů, ale stále to není ideální

„Snažíme se fungovat jako rodina. Podnikáme společné výlety, dovolené, procházky, chodíme na obědy. Rozešli jsme se, ale doufám, že jako rodiče si budeme rozumět navždy,“ říká Hanka s tím, že jde oběma hlavně o blaho syna.

Problém nejspíš nastane, až si jeden z nich najde partnera. „To možná bude problém. Partnerům se to asi nebude líbit. Zatím to ale funguje, žijeme i v jedné domácnosti, a děláme to kvůli malému. Jako rodič člověk přestane být sobec.“

Poznáte, čí je tenhle vypracovaný zadeček? Takový pohled dopřává modelka a moderátorka svému manželovi po rozchodu

Jak vnímá čtyřletý chlapeček, že rodiče spolu žijí, ale netvoří pár? Nevytváří v dítěti ještě větší pocit zmatenosti? „Andreasek velmi trpěl, když André nebyl osm měsíců doma. Neustále se ptal, kde je. Teď je v pohodě a v klidu. Zatím mu ale nic nevysvětlujeme. Je na to ještě malý,“ říká přesvědčeně Hana Mašlíková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků