Dagmar Havlová Veškrnová v nové televizní minisérii

Dagmar Havlová Veškrnová v nové televizní minisérii Foto: Super.cz/TV Nova

Před kamerou se nenechala omladit. Sledujte, jak vypadá Dagmar Havlová v nové televizní roli

Před dvěma lety se Dagmar Havlová (69) objevila před kamerou při natáčení úspěšné hořké komedie Vlastníci. Nyní se oblíbená herečka opět vrací na scénu v třídílné minisérii Případ Roubal, kterou odvysílá Voyo. Ta vznikla na motivy skutečných událostí. V jejím středu stojí sériový vrah Ivan Roubal. Jednu z nejděsivějších a zároveň nejkontroverznějších figur české kriminalistiky si zahraje Hynek Čermák.

Opět to rozbalí před kamerou. Havlová vyvolala vlnu zájmu tímto šťavnatým snímkem v župánku

Bývalá první dáma se zhostí postavy státní zástupkyně Markéty Neumann. Z prvních fotografií, které televize zveřejnila, je zřejmé, že Dagmar Havlová respektovala realistické pojetí snímku a neměla potřebu se nechat přikrášlovat. V taláru a s dioptrickými brýlemi působí její postava starší, než jak jsme u této dámy zvyklí.

Třídílná minisérie svým filmově pojatým zpracováním splňuje současné standardy tzv. quality TV. Do hlavních i vedlejších rolí proto byly obsazeny největší hvězdy českého filmu a divadla. Kromě Dagmar Havlové se minisérii objeví Regina Rázlová, Jitka Sedláčková, David Švehlík, Kamila Trnková, Vojtěch Vodochodský a další. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků