Dřevěné hračky Woody: zábava, která nezatěžuje přírodu

Pokud hledáte zábavu pro sebe i děti, a přitom nechcete zatěžovat přírodu, zvolte dřevěné hračky Woody. Udržitelné materiály pro udržitelnou budoucnost.
Woody hračky jsou vhodné pro kluky i holky

Woody hračky jsou vhodné pro kluky i holky Foto: Olymptoy

Značka Woody je specialistou na dřevěné hračky. Ať už hledáte dřevěné hračky didaktické, kostky, hlavolamy, domečky pro panenky, vláčkodráhy nebo hračky na zahradu, značka Woody vám nabídne vše, co potřebujete.

Didaktické hračky nejen zabaví, ale také rozvíjejí

Vyberte dětem kvalitní zábavu, která bude rozvíjet jejich schopnosti. Didaktické hračky Woody děti učí respektu k přírodě, rozvíjejí jejich motorické schopnosti i smyslové vnímání. Zahrajte si s dětmi třeba balanční hru Woody Ježek, při které mohou děti trénovat myšlení, prostorovou orientaci i jemnou motoriku.

Kostky Woody děti baví

FOTO: Olymptoy

Kostky neomrzí ani po padesáté

Pečlivě zpracované kostky, vyrobené z masivního dřeva, si děti oblíbí. Díky jejich variabilitě mohou tvořit nekonečné stavby. Při výběru můžete volit kostky s potiskem nebo bez. Potisk písmen pomáhá dětem učit se číst a tvořit slova. Stavění z kostek také přispívá k tréningu motorických schopností.

Hry ze dřeva pro celou rodinu

S dřevěnými hračkami se mohou bavit nejen děti, ale i dospělí. Zahrajte si spolu s dětmi stolní hry ze souboru her Woody nebo třeba Woody Maxi domino. Nejen že se budete bavit, ale strávíte čas hodnotně a v té nejmilejší společnosti.

Vláčkodráhy Woody nabízí nekonečnou zábavu

FOTO: Olymptoy

Vláčkodráhy baví děti i dospělé

Dřevěné vláčkodráhy Woody jsou pro děti ideální aktivitou. Nezapomeňte přidat dřevěné vláčky a zábava může začít. Cesty vláčkem jsou nekonečné a fantazii se meze nekladou.

I panenky můžete vybrat udržitelně

Pokud máte doma milovnici panenek, vyberte pro ni panenky Woody a rozšiřte její herní možnosti o široké příslušenství. Zvolte domeček pro panenky Woody, který nabídne řadu možností a témat hry. Nejen že tak dítěti umožníte strávit čas zábavně, ale přispějete i k rozvoji jeho myšlení a sociálního cítění.

Domeček pro panenky Woody bude bavit i vaše holky

FOTO: Olymptoy

Dřevěné hračky se hodí na zahradu

I na zahradě mohou děti trávit čas s kvalitními hračkami. Pokud máte dostatek prostoru, vyberte dětem dřevěné pískoviště Woody. Houpačka pro nejmenší Woody zase potěší malé dobrodruhy.

Ať už máte doma kluka nebo holku, vštěpujte jim lásku k přírodě a vybírejte pro ně zábavu, která přírodu nezatěžuje. Širokou nabídku Woody, a další hračky pro děti, najdete v online hračkářství mrakyhracek.cz


Časová osa článků