Herečka se stále živí i jako makléřka. Super.cz

V době pandemie se z herečky stala realitní makléřka: Jde o lukrativní povolání?

K povolání herečky a zpěvačky začala Kateřina Klausová (31) působit i jako realitní makléřka. Když jsme ji potkali na československém finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, zajímalo nás, jestli toto povolání u ní nevytlačilo ze života umění.

„Dvě třetiny času mi zabírá makléřství. Je to práce, které se věnuji od pondělí do neděle. Mezi to se ale snažím nacpat i herectví,“ řekla Super.cz Klausová.

Realitní makléřkou se stala v době koronavirové pandemie, kdy byly uspány její divadelní a filmové projekty. Během pozvolného návratu do normálu si ale uvědomuje, že je těžké sedět na dvou židlích současně.

„Je to náročné, protože makléřství není jen o tom, že někomu otevřete dveře, ale je s tím spojená velká administrativa. Ale k herectví se do budoucna chci určitě vrátit,“ říká.

Představitelka Adiny Mandlové byla na opulentní akci spíš za Marlene Dietrich

Nové povolání bere hlavně jako dobrou zkušenost. „Většina lidí si myslí, že makléřství je o penězích. Neuvědomují si, že se nabytá částka obvykle rozděluje do několika měsíců, a příjem tedy není zas tak enormní. A herectví mě víc baví,“ říká Kateřina Klausová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků