Ondřej Havel a Johan Mádr jsou noví moderátoři Snídaně s Novou.

Ondřej Havel a Johan Mádr jsou noví moderátoři Snídaně s Novou. Foto: TV Nova

Kdo nahradí Peroutku a Shopaholic Nicol? Snídaně s Novou má novou moderátorskou dvojici

Snídaně s Novou představila novou moderátorskou dvojici. Poté, co se televize rozloučila s Nikol Čechovou a Milanem Peroutkou, se na obrazovkách představí Ondřej Havel a Johan Mádr. Spolu s nimi bude ranní relací provázet Tereza Jandová.

Ondřej Havel a Johan Mádr patří mezi nejoblíbenější rozhlasové moderátory se zkušeností z celoplošné ranní show, nyní je čeká podobný formát na televizních obrazovkách. Mádra si diváci také pamatují ze seriálu Ulice.

Nečekaný odchod: Milan Peroutka a Shopaholic Nicol končí ve Snídani s Novou

„Přál bych si, abychom se stali součástí ranní rutiny našich diváků. Aby to pro ně bylo stejné, jako když ráno vstanou, zapnou si kávovar a ve chvíli, kdy slyší ten zvuk, vědí, že je čeká něco příjemného, aby měli stejné pocity, když zapnou Snídani s Novou, uslyší naši znělku a budou vědět, že Ondra s Johanem, a samozřejmě také s Terezou, budou to ráno trávit s nimi,“ těšil se na novou příležitost Mádr.

Další moderátorský tým tvoří Kristina Kloubková, která je zároveň moderátorkou Televizních novin, a moderátorský matador Pavel Svoboda. Ten diváky Snídaně s Novou vítá už od roku 1994. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků