Elis Ochmanová Super.cz

Po šestinedělí se do kostýmu Čarodějky nevešla a museli jí všít 10centimetrový pruh: Zpěvačka by měla shodit ještě 8 kilo

V těhotenství přibrala 25 kilo, takže bylo jasné, že od narození dcery Violy 13. července do 3. září, kdy Elis Ochmanová (33) opět nastoupí na jeviště divadla GoJa Musi Hall jako zelená čarodějka Elphaba, všechna zhubnout nemůže. "Dole mám sedmnáct kilo, osm ještě zbývá," řekla Super.cz.

Logicky se tedy nemohla vejít do kostýmů. "To ani náhodou, muselo se povolovat, v kostymérně mi všili deseticentimetrový pruh na zádech, který diváci neuvidí. Jsem přesvědčená, že to nebude mít na představení žádný vliv," uvedla Elis. Jak to vypadá, se můžete podívat na fotografii nebo v našem videu.

Nahoře má 25 kilo, jen za poslední měsíc jich přibrala 9: Zpěvačka už se nemůže dočkat porodu

Dceru jí během práce hlídá babička a manžel. "Určitě nestrádá, mateřské mléko odstříkávám, ale pro mě je to hrozné. Řekla jsem si, že aspoň omezím víkendová představení tak, abych nehrála dvojáky a nebyla bez ní tak dlouho. Práce je práce, vracím se do všech představení, kde jsem byla," prozradila a vyprávěla nám, že Viola je naštěstí velmi hodné spokojené miminko. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků