Lucie Benešová Super.cz

Do natáčení zapojila dvě děti, manžela i maminku: Herectví bych si znovu nevybrala, říká hvězda Slunečné

Každá koruna dobrá. Herečka Lucie Benešová (48) natáčela sérii reklamních spotů, do níž zapojila i manžela Tomáše Matonohu (51), svoji maminku a dvě nejmladší děti. "Lara byla nadšená, Štěpán se nechal uplatit penězi na oblečení a skateboard," řekla Super.cz.

"Kdysi jsme hráli celá rodina v polském filmu, ale tam ještě nebyla Lara, protože nebyla na světě, zato tam byl Lucián a Sára. V téhle sestavě je to poprvé," doplnila.

Do očí se jí dívat nevydržíte! Hvězda seriálu Slunečná Lucie Benešová předvedla v plavkách své vnady

"Lara chce být po téhle zkušenosti herečkou, radost z toho nemám. Kdybych měla znovu volit, měla bych herectví jako koníček k nějaké normální práci. Takže mám radost, že nejstarší Lucián pracuje v IT a Sára je hospodská. Štěpána také baví svět počítačů a také jazyky a cestování, tak uvidíme, co z něj bude," krčila rameny.

Televizní diváky potěší, že Lucii budou opět vídat v seriálu Slunečná, vidět ji mohli také v "Hasičích" na konkurenční televizi. "Jiný televizní projekt teď nemám. Vracíme se do divadla. V Kalichu rozjíždíme naše představení Dvě noci na Karlštejně a v Divadle Bez zábradlí Mnoho povyku pro nic," vypočítala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků