Lucie Šlégrová

Lucie Šlégrová Foto: Super.cz/archiv L. Šlégrové

Po třech letech míří Šlégrová do Varů: Miss s nejbujnějším dekoltem se předvede v jednom z těchto modelů

Poslední rok je především maminkou na plný úvazek. Ke starším synům přivítala Lucie Šlégrová (39) na světě chlapečka Rona, který jí a jejímu muži, bývalému hokejistovi Jiřímu Šlégrovi (50), dělá už přes rok radost. Od mateřských povinností si ale někdejší miss nyní odpočine.

Chystá se totiž navštívit závěr letošního filmového festivalu v Karlových Varech. „Budeme se účastnit závěrečného večera. Filmový festival byl pro nás vždy velmi příjemně strávený čas. Bohužel letos nestihnu žádný film, protože manželovi chystám velkou narozeninovou oslavu jeho padesátin,“ svěřila se Super.cz Šlégrová.

V roce 2005 bodovala v soutěži krásy: Miss s parádním dekoltem předvedla sexy tělo v bikinách

Přestože bude ve Varech jen na skok, přípravu nepodcenila. „Jsem ráda, že se budeme účastnit alespoň závěrečného večera, protože člověk je tvor společenský a myslím, že v dnešní době nám společnost všem moc chyběla. Ta doba, kdy jsme byli v izolaci, byla poměrně dlouhá a já se velmi těším, že na festivalu potkám staré známé, se kterými si člověk může popovídat,“ prozradila vítězka soutěže krásy z roku 2005.

„Je mi ctí, že vynesu šaty od teplické návrhářky Nadi Moravcové, kterou znám celá léta, protože jsem taktéž rodačka z Teplic. Nakonec jsem si vybrala úplně jiné šaty, než byly na zkoušce, ale věřím, že na závěrečném večeru ostudu neudělám,“ dodala se smíchem Lucie. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků