Týnuš Třešničková si užívala dovolenou na Mykonosu.

Týnuš Třešničková si užívala dovolenou na Mykonosu. Foto: Archiv T. Třešničkové

Dovolenou na ostrově milionářů Třešničkové a její mladší sestře nezkazil ani náhlý zákaz hudby v klubech

Poslední dovolenou nestrávila Týnuš Třešničková (26) v pánském doprovodu, společnost jí dělala její mladší sestra Martina. Cílem cesty známé influencerky se stal ostrov Mykonos.

Týnuš Třešničková se pochlubila mladší sestrou. Krásky se svlékly do plavek

V době, kdy zde brunetka zrovna pobývala, se řešila otázka bezpečnosti a zpřísnění protikoronavirových opatření na řeckých ostrovech. Kvůli přibývajícím případům covidu byl od jedné hodiny v noci do šesti ráno zaveden zákaz vycházení a úřady zakázaly hudební produkci v barech, kavárnách či restauracích. Zajímali jsme se o to, jak se opatření podepsala na dovolené blogerky.

„Omezení na ostrově nebyla téměř žádná,“ mávla rukou Týnuš, která měla štěstí na správné načasování dovolené. „V polovině dovolené tam teda zakázali úplně hudbu, ale i toto opatření se opět zrušilo,“ řekla Super.cz blogerka a jedním dechem dodala: „Na Mykonosu to žije a moc jsme si to užily.“

O Týnuš Třešničkové říkají, že je zlatokopka: Není nic špatného na tom přijmout dárečky od muže

Týnuš uvedla, že velkou výhodu mají turisté, kteří jsou očkovaní, a nemusí tak podstupovat testování. „Veškeré kluby, restaurace a obchody jsou otevřené jako normálně. Nošení roušek ve vnitřních prostorách je už samozřejmost,“ dodala internetová hvězdička, vlastním jménem Kristýna Třešňáková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků