Týnuš Třešničková

Týnuš Třešničková Foto: archiv T. Třešničkové

Neodhodila jen roláky, ale i jednodílné plavky. Popálená blogerka už záměrně neskrývá své jizvy po tragédii

Svou poslední dovolenou na ostrově Mykonos si Týnuš Třešničková (25) náramně užila. Blogerka neztratila úsměv na rtech ani v době, kdy v polovině pobytu úřady zakázaly hudební projekci v klubech a zpřísnily se protikoronavirové opatření.

„Na Mykonosu to opravdu žije a moc jsme si to užily,“ řekla Super.cz youtuberka. Na ostrově oblíbeném mezi smetánkou se odvážila k zásadnímu kroku. Nechala se zvěčnit ve dvoudílných plavkách a odhalila tak jizvy po popálení, které utrpěla před třemi lety ve vyhlášené istanbulské restauraci Nusret. Fotku v plavkách nijak nestylizovala, ani nepřekryla filtry, aby dala na odiv stopy na kůži, které se učí mít ráda.

Popálená Týnuš Třešničková zářila v bikinách. Nevěřila, že se po ošklivé nehodě odváží k tomuto kroku

Třešničková, kterou sleduje na Instagramu před čtyřiačtyřicet tisíc fanoušků se snažila snímkem v bikinách dodat odvahu těm, kteří trpí také nějakým hendikepem. „Pro mě to není jen obyčejná fotka v plavkách, ale velké vystoupení z komfortní zóny. Víte, že nosím hlavně plavky jednodílné, abych chránila jizvy před sluníčkem, ale možná taky sama sebe před pohledy ostatních. Vím, že v tomhle bodě ale určitě nechci zůstat a stejně jako jsem odhodila roláky pracuji na tom, abych jednou mohla zahodit jednodílné plavky. I když mám jich spoustu krásných,“ komentovala fotku Týnuš.

„Před nehodou jsem moc ráda nosila plavky dvoudílné a věřím, že se časem dostanu do bodu, kdy je zase budu ráda nosit. Bohužel tam ještě nejsem. A tak sem dávám tuhle fotku, jako jeden z malých krůčků. Děkuji, že mě na téhle cestě podporujete a že i díky vám se cítím mnohem lépe,“ komentovala fotku Týnuš Třešničková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků