Finalisté soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021.

Skrývá se mezi nimi další Vojtová, Kociánová či Podzimková? Tohle jsou modelingové naděje současnosti z Česka a Slovenska

Minulý ročník soutěže Schwarzkopf Elite Model Look proběhl kvůli pandemii koronaviru online formou. Letos budou naděje českého a slovenského modelingu vyhlášeny ve Španělském sále Pražského hradu tak, jak jsme byli v posledních letech zvyklí. Tedy naživo, ve velkém stylu a za přítomnosti špiček módního a kulturního světa.

Prestižní modelingová soutěž už zná své vítěze. Vyhlášení po mnoha letech proběhlo bez velkého finále

O vítězi bude rozhodovat porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasednou například ředitelka Elite London Miranda C. Speransky, ředitelka Elite Milano Elena Mansueto či spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava, ředitel soutěže pro Českou a Slovenskou republiku, Sáša Jány.

Čtenáři Super.cz mají nyní možnost vybrat v naší anketě na konci článku svého favorita.

Tohle jsou budoucí mladé naděje světa módy. Jak se vám líbí nejlepší český model a modelka?

„Jsem moc rád, že projekt Schwarzkopf Elite Model Look je již několik desetiletí nejefektivnější platformou hledání nových modelingových talentů u nás. Dokazuje to i jubilejní 30. ročník, který v Čechách a na Slovensku organizujeme. Modeling se v poslední době snažíme modernizovat. Chceme, aby se z finalistů stali ambiciózní a inspirující mladí lidé, kteří vědí, kým chtějí být. Věříme, že nová generace našich modelek a modelů pochopila, že existuje hodně podob krásy a uvědomují si svou jedinečnost,“ říká k projektu Saša Jány.

Bývalka Jakuba Prachaře v nové profesi: Hvězda modelingu našla své místo na druhé straně fotoaparátu

Během večera, který bude Super.cz pečlivě mapovat, tradičně proběhne exkluzivní módní přehlídka s předními českými a slovenskými topmodelkami. Na mole se objeví například ambasadorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021, Michaela Kocianová (32), vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a vítězky světového finále EML 2014 Barbora Podzimková (22) či EML 2016 Jana Tvrdíková (20). 

Kdo je vaším favoritem ve finále Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou a Slovenskou republiku?

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků