Radana Labajová Super.cz

Kvůli riziku rakoviny si členka kapely Holki nechala odstranit prsa. Po plastice už si troufla na odvážný výstřih

Členka skupiny Holki loni v listopadu podstoupila dvě náročné operace. Nechala si odstranit vnady, vaječníky a mléčné žlázy. Radana Labajová se totiž loni dozvěděla, že je nositelkou vysoce rizikového genu BRCA2. U zpěvačky byla až osmdesátiprocentní pravděpodobnost, že u ní propukne rakovina, která se stala osudnou její mamince a rakovinou onemocněla také její sestra. Proto se stejně jako například Angelina Jolie rozhodla, že operace podstoupí.

Nyní své nové vnady poprvé ukázala v odvážném výstřihu. Radaně to na párty televize Prima moc slušelo. Jak se osm měsíců od operací cítí? "Zákroky jsem podstupovala preventivně, abych rakovinou neonemocněla. Nikdo vám neřekne, že když to uděláte, nikdy už si nelehnete na břicho, že ležíte na dvou balónech," řekla Super.cz s úsměvem Radana.

Členka kapely Holki snížila riziko onemocnění vážnou chorobou. Podstoupila další operaci ovlivňující její ženství

"Není to běžná plastika, mastektomie znamená, že moje prsa jsou hezký v tričku, jinak ne. Ale já už se nikde ukazovat nebudu, je to v pohodě. Ty jizvy jsou opravdu veliké," krčí rameny zpěvačka.

Nutné bylo také odstranění vaječníků. "Já už mám splněno a podle mého lékaře jsem dokonalá milenka. Můžu pořád a neotěhotním," dodala maminka syna Teodora. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků