Jana Plodková Super.cz

Na tuto roli bude Jana Plodková ještě dlouho vzpomínat. Podívejte se, koho jí vybrali za muže

Přestože za poslední rok řadě umělců spousta práce odpadla, Jana Plodková (41) si nemůže stěžovat. V době lockdownu natáčela nový seriál Osada pro Českou televizi, ve kterém ji uvidíte jako nadšenou chatařku.

„Hraji manželku Pepíka Poláška, který se tváří jako ortodoxní žid a celá naše rodina dodržuje šábesová pravidla,“ řekla Super.cz Jana Plodková ke své roli v novém seriálu.

Natáčení, především pak prostředí, herečku vyloženě nadchlo a bude na něj ráda vzpomínat.

„Bylo to krásné natáčení, pro mě jako pro milovníka přírody to byl vstup do ráje, když jsem čekala na záběr a seděla u chatičky a poslouchala žáby, jak kvákaly. Moc jsem si to užívala a byla jsem smutná, když jsem netočila,“ svěřila Plodková.

Pořád se to dá: Herečka Jana Plodková má stále práci, nepřišel o ni ani její partner, optik

Poslední měsíce trávila s partnerem Filipem spoustu času na chalupě, za hranice už by se herečka chtěla také podívat, ale vyčkává, jak se vyvine situace s covidem.

„Strašně po tom toužím, pořád o tom mluvím, ale pořád jsem v Praze. Doufám, že se nám to podaří, necháváme to na poslední chvíli a čekáme, jak se to v jednotlivých zemích projeví. Případně budeme na chalupě, přežili jsme to do teď, tak ještě nějakou chvíli vydržíme,“ dodala Plodková, která by popřípadě vyrazila někam kousek za hranice. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků