Roman Tomeš Super.cz

Kovbojský styl mu sekne: Idol ze Slunečné září na muzikálové scéně

Eman, Bob a Šimon, zdánlivě trampská partička, která se ale chystá nelegálně opustit Československou socialistickou republiku. A do toho se objeví láska. A taky spousta nezapomenutelných písní z 60. let minulého století.

To je film a také muzikál Rebelové, v jehož novém nastudování uvidí diváci nejprve na letní scéně v Letňanech a poté i v Hudebním divadle v Karlíně jednu z hvězd seriálu Slunečná, muzikálového herce Romana Tomeše (34). Jako trampovi Šimonovi mu to v kovbojském klobouku opravdu sekne.

"Rok a půl jsem nestál na jevišti, nějak jsem tu dobu přežil a celá umělecká sféra odpočítávala dny a hodiny. Jsem rád, že jsem konečně mohl stanout před diváky a dobře to dopadlo," svěřil nám po představení Rebelů Roman, který během léta účinkuje v několika projektech téměř obden a jen se modlí, aby diváci opravdu chodili.

Snad už hvězdy Slunečné a Sestřiček smůlu prolomí: Od začátku roku mají Tomešovi oba po operaci i druhém nakažení covidem

Diváci se bojí vstupenku kupovat kvůli měnícím se podmínkám bezinfekčnosti pro vstup. Sám Roman zatím očkovaný není. "Očkovat se zatím nemůžu, ale mám to v plánu. Ještě jsem ve lhůtě 180 dní od prodělání covidu, tak se zatím nemusím ani testovat, protože mám imunitu, tedy aspoň doufám," upřesnil.

Přes léto bude Roman hrát na letňanském výstavišti, na letní scéně Kalichu a na Karlštejně. K tomu má ještě natáčení. "Pořád se točí Slunečná. A pokud bude něco dalšího, to je ještě ve hvězdách, ale tajně si to přeju," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků