Lucie Šlégrová

Lucie Šlégrová Foto: Instagram L. Šlégrové

Miss s nejbujnějším dekoltem v bikinách: Rok po porodu má Lucie Šlégrová tuhle dokonalou postavičku

Po dvou letech konečně zase u moře. Loni na podzim Lucie (39) a Jiří Šlégrovi (50) pustili do světa krásnou novinku. K desátému výročí společného života si nadělili syna. S malým Ronem už nedávno oslavili první narozeniny. A vnadná vítězka soutěže krásy z roku 2005 se opět může chlubit výstavní figurou.

Tu předvedla na rodinné dovolené, kam po delší době vyrazili. „U moře jsme naposledy byli před dvěma lety. Bylo to vlastně před covidem. Máme moc rádi všechny Baleárské ostrovy, a to včetně Ibizy, Menorky, Mallorky a Formentery,“ svěřila se Super.cz Lucie, cílem jejíž letošní dovolené se stala právě Mallorka.

Lucie Šlégrová se pochlubila rozkošným chlapečkem: Se synem už oslavili první narozeniny

„Na tyhle ty ostrovy jezdíme běžně. Jsou to super destinace pro malé děti, protože se letí jenom kolem 2,5 hodiny, a to je super snesitelný čas pro celou rodinu,“ řekla nám Šlégrová, která vyrazila k moři s celou rodinou.

Denně si tam užívá skvělé počasí a koupání v moři. Rok po porodu má modelka fantastickou figuru, kterou předvedla v růžových bikinách. Do formy se po narození třetího syna Rona dostala pravidelnou chůzí. Na dovolenou si tak mohla zabalit titěrné bikiny, ve kterých předvedla svou postavičku.

Rok po narození syna se předvedla v plavkách: Lucie Šlégrová prozradila, jak se dostala do formy

„Mají tady úžasné moře. Samozřejmě bez malého Roníka bychom si ostrov daleko víc procestovali, ale momentálně jsme pouze na jednom místě v jednom hotelu. Užíváme si to tady moc, protože je tady poměrně dobré zázemí pro malé děti a mělké moře, což je super pro Roníka, prostě Baleárské ostrovy považuju za jednu z nejhezčích destinací pro rodiny s dětmi,“ dodala modelka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků