Simona Krainová

Simona Krainová Foto: archiv S. Krainové

Simona Krainová vytasila v bikinách tělo pevné jako skála: K běhu přidala další sport a tohle je výsledek

Už jen proto, že většinu času tráví v poslední době u moře a ze šatníku nebo kufru vytáhne spíš plavky a žabky než společenské modely a střevíčky na podpatku, je logické, že Simona Krainová (49) v podstatě jiné outfity přiliš nepostuje. A můžeme tak pozorovat, že tuk už dávno přenechal na jejím těle místo svalům.

Simona momentálně s rodinou pobývá na Kanárských ostrovech, kde se téměř každé ráno věnuje svému oblíbenému běhu. „Cvičím, bez pohybu si už den nedokážu představit. Baví mě to a jsem spokojená," řekla Super.cz Krainová. Díky výdeji energie si prý může klidně i zamlsat. K desetikilometrovým tratím nyní přidala i další sport, kterým se v postu k fotce ve fialových plavkách z pláže ostrova Graciosa pochlubila.

Krainová a Maxová ukázaly fotky s maminkami: Díky těmto ženám se z nich staly úspěšné modelky

Modelka k fyzickým aktivitám na souši začala také plavat. A rozhodně netroškaří. Zvládne šestapadesát bazénů a pochvaluje si nejen pohyb samotný, kdy je námaha rozváděná do celéo těla, a tím se procvičuje víc svalů a svalových skupin. Plavání také pomáhá od bolesti zad a zvyšuje kapacitu plic. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků