Na Františka Nedvěda vzpomínala kapela Druhé podání. Super.cz

Hráli s ním už v minulém století: Na Františka Nedvěda (†73) vzpomínali po pohřbu kamarádi z kapely

Příliš kolegů z hudební branže se na rozloučení s Františkem Nedvědem (†73) nesešlo. Dorazili ale členové kapely Druhé podání, s nimiž hudebník vystupoval už v minulém století. Ti také na svého spoluhráče zavzpomínali.

"Hráli jsme spolu deset do roku 2008 a myslíme, že lepších deset let jsme nikdy neodehráli, nikdo z nás," svěřili po pohřbu Františka Nedvěda členové skupiny. Popisovali také, jak jejich spolupráce s legendárním zpěvákem a kytaristou vypadala. "Nikdy nedošlo k zásadní roztržce, nikdy jsme nekončili koncertem, i potom byla legrace," ujistili.

Rodina se dojemně rozloučila s Františkem Nedvědem (†73): Poslední potlesk vestoje, zhroucená manželka, děti i bratr Jan

"Hlavně, on nádherně zpíval. Byli jsme skvělá parta, drželi jsme pohromadě a na Františka bylo ohromné spolehnutí. Jel hrát, i když byl nemocný, protože vždycky říkal: Tam jsou diváci, čekají na mě," doplnili.

Po smutném rozloučení s dlouholetým kolegou a kamarádem se pokoušeli vybavit z paměti konkrétní společné zážitky. Jaké byly, to už se dozvíte v našem videu. 

Saša Šeflová , Natálie Lošková , Super.cz


Časová osa článků