Pavel Trávníček s manželkou Monikou

Pavel Trávníček s manželkou Monikou Michaela Feuereislová

Monika Trávníčková o koncertu pro Moravu s Csákovou: Jsem ráda, že vystoupí, politiku neřeším

Manželka Pavla Trávníčka (71) je ženou činu. Už v době lockdownu začala pro umělce, kteří nemohli vystupovat, pořádat online koncerty, nyní se pustila do další činnosti. Uspořádala charitativní koncert na pomoc tornádem postižené Moravě.

„Když jsem se dozvěděla, co postihlo Moravu, okamžitě jsem kontaktovala paní starostku z Mikulčic Martu Otáhalovou a dohodly jsme se na pomoci pro Mikulčice, neboť sama pocházím z Moravy a nikdy nevíme, kdy budeme pomoc potřebovat my,“ svěřila se Super.cz Monika Trávníčková.

„Jsem velmi ráda, že se umělci zapojí bez nároku na honorář a postižené Mikulčice podpoří. Během večera vystoupí například Stanislav Hložek, Ilona Csáková, Jaroslav Svěcený, Jožka Šmukař s cimbálovou kapelou, Martin Chodúr či Heidi Janků,“ řekla Trávníčková k charitativnímu koncertu, který je naplánovaný na 21. července v Mikulčicích.

Pavel Trávníček nebyl její první: S kým Monika Trávníčková chodila před o tři desítky let starším hercem?

Mezi vystupujícími bude mít i zpěvačku Ilonu Csákovou, které nyní jeden z koncertů zrušili, a to kvůli její politické činnosti a volbám.

„Vzhledem k tomu, že si koncerty organizuji a pořádám sama, tak tyhle politické a apolitické věci opravdu neřeším. Jsem velmi ráda, že umělci se do tohoto projektu zapojí, a to i přes nelehkou dobu, kdy jsme měli zakázané vystupovat kvůli covidu," řekla Super.cz Trávníčková.

„Také všichni vystupují ve svém volném čase, bez nároku na honorář. Jde nám o to, abychom zpříjemnili situaci na jižní Moravě, aby všichni na chvíli zapomněli na své starosti a užili si společně s námi krásný koncert, který je pro všechny, kdo pomáhali, kdo se podílejí, kdo chtějí pomáhat Mikulčicím a okolním vesnicím," řekla manželka Pavla Trávníčka, která má na podobné rozbroje jasný názor.

Manželka pohádkového prince Pavla Trávníčka vytasila dekolt: Ještě ho něčím naplnit, žertovala

„Myslím si, že by se kultura a politika neměly spojovat dohromady, každý máme své názory, za kterými si pevně stojíme, a já Ilonu velmi obdivuji, že je dává na veřejnost a bojuje za své názory. Samozřejmě všechny srdečně zveme, 21. července ve středu přijďte podpořit Mikulčice," dodala Monika k charitativnímu koncertu. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků