Kate a William jsou vášniví fanoušci tenisu. Na snímku s Martinou Navrátilovou

Kate a William jsou vášniví fanoušci tenisu. Na snímku s Martinou Navrátilovou Profimedia.cz

Šaty za 41 tisíc a „pokec“ s Martinou Navrátilovou. Vévodkyně Kate si nenechala ujít zápas Karolíny Plíškové

Sportovní svátek Wimbledon je zároveň významnou společenskou událostí, kterou nevynechávají hvězdy napříč obory. Pravidelnými návštěvníky jsou také vášniví fanoušci bílého sportu vévoda a vévodkyně z Cambridge, William (40) a Kate (40). Nenechali si ujít ani finálový zápas Karolíny Plíškové s Australankou Ashleigh Barty.

Karolína Plíšková hrála druhé grandslamové finále ve své kariéře, první si zahrála v roce 2016 na US Open, tehdy podlehla Němce Angelique Kerber. Ani letos na titul nedosáhla, Barty podlehla 3:6, 7:6 a 3:6.

Hned za vévodským párem na tribuně seděla další česká hvězda, tenisová legenda Martina Navrátilová. S Williamem a Kate se pozdravila, vyměnili si pár slov a velmi dobře se bavili. Do publika zasedl i Tom Cruise nebo herečka a modelka Priyanka Chopra.

Puntíkatá tenisová móda vévodkyně Kate: Kombinaci tentokrát pořídila v luxusních buticích a jen sukně vyšla na 24 tisíc

Pro vévodkyni Kate šlo o první akci po karanténě, do které se uchýlila minulý pátek poté, co se setkala s osobou nakaženou covidem. Na zápas oblékla zelené šaty značky Emilia Wickstead za necelých 41 tisíc Kč a k tomu smetanovou kabelku a lodičky stejné barvy. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků