Prima začala natáčet nový seriál.

Prima začala natáčet nový seriál. Foto: Archiv

Prima začala v tichosti natáčet nový seriál. Hlavní hvězdu přetáhla z Ordinace!

Prima začala natáčet nový seriál. Po sérii projektů s nemocniční tematikou, které v posledních letech zahltily obrazovky, televize tentokrát sáhla po neokoukaném námětu vojenského prostředí.

„Můžu potvrdit, že v současné chvíli probíhá natáčení nového seriálu do hlavního vysílacího času podzimní sezóny televize Prima. Bližší informace zatím sdělit nemůžu, natáčení probíhá v režimu přísného utajení,“ řekla za Primu Zuzana Brzáková.

O obsazení televize mlčí, podle našich informací by ale hlavní tváří seriálu měla být jedna z hvězd Ordinace v růžové zahradě na konkurenční Nově, a to Pavel Řezníček, o kterého televize usilovala už do Slunečné a Sestřiček, nebo Robert Jaškow.

„Ano, mohu potvrdit, že jeden z herců zmiňovaného seriálu bude jednou z výrazných postav právě vznikajícího seriálu televize Prima,“ napsala Super.cz PR manažerka Kateřina Kotalová.

Nový projekt Primy odtajněn. Jakub Prachař kvůli téhle drsné roli zhubl 15 kilo!

Seriál se podle zdroje ze štábu začal před pár dny natáčet ve vojenských výcvikových prostorách a na procesu výroby, od scénáře přes vizuální stránku po akci v exteriérech, se jako poradní orgán dokonce podílejí armádní profesionálové. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků