Kdo další bude v porotě?

Kdo další bude v porotě? Foto: Super.cz/archiv TV Nova

Bagárová, Pagáčová, Habera: Kdo další usedne za porotcovským pultíkem letošní SuperStar?

Už od září se na obrazovky vrací oblíbený formát pěvecké soutěže. Jak jsme již před pár týdny informovali, v SuperStar se i letos objeví v roli porotce zpěvačka Monika Bagárová (27), která si sama soutěží v roce 2009 prošla.

„Mám neskutečnou radost z natáčení nové řady, protože po roce, který byl ze společenských a pro mě i osobních důvodů o izolaci, se zase vracím k lidem a ke své profesi. Těším se na celý tým a jsem moc zvědavá na nové talenty,“ svěřila se Monika Bagárová, která se loni jen krátce před finále stala maminkou.

Bagárová oslavuje první narozeniny dcery v pompézním stylu. Zástup hostů a dárek v podobě luxusního vozítka

Tou je čerstvě i druhá porotkyně letošního ročníku Patricie Pagáčová (33), která se do oblíbeného pořadu také vrací. „Musím říct, že mi loni celá SuperStar neskutečně přirostla k srdci, takže nabídka vrátit se zpět do stejné party, mi udělala ohromnou radost a moc se na celé natáčení těším,“ svěřila se herečka, které doma dělá radost dcera Bibiana.

V osvědčené pětičlenné porotě usedne i letos Pavol Habera (59). Matador soutěže je v SuperStar od samotného začátku. „V roce 2005, když jsme začínali dělat první slovenskou SuperStar, jsem ani náhodou nepředpokládal, jak úspěšný tento projekt bude, a už vůbec jsem nepomyslel na to, že v roce 2021 budu stále sedět v porotě. A musím říct, že jsem se nikdy nenudil. Těším se znovu na štáb, na další porotce, a hlavně na zpěváky,“ řekl Paľo Habera.

Tajná svatba? Habera a Peštová slaví 20 let spolu! Topmodelka překvapila prsteny na prsteníčku levé ruky

Diváci se mohou opět těšit i na jeho slovenského kolegu, hudebníka Mariána Čekovského. „SuperStar otevírá dveře pěveckým talentům na Slovensku i v Česku, díky této show se uplatňují v hudebním průmyslu, a to je skvělé. Je mi ctí být opět v porotě SuperStar. Těším se i na své kolegy, na maminku Moniku a Patricii i na Leoše a Paľa,“ svěřil Čekovský.

A pětičlennou porotu stejně jako v loňském roce doplní moderátor Leoš Mareš (45). „Mám obrovskou radost, že můžu znovu pracovat na dalším ročníku SuperStar, že zůstala stejná porota jako loni a že si soutěžící tentokrát konečně užijí ty správné LIVE přenosy s diváky,“ řekl moderátor. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků