Hanka Krřížková Super.cz

Následky covidu pociťuje dodnes: Zpěvačce vypadaly vlasy a zhoršil se jí zrak

Se zpěvačkou Hankou Křížkovou jsme se tentokrát potkali na křtu videoklipu jejího kamaráda, a vlastně skoro manžela, Radima Flendera. "Manžele jsme hráli v muzikálu Shrek,který se hrál jen chvíli, ale už nám to zůstalo," smála se Hanka, která opět září dobrou náladou.

"Naštěstí už se mi začíná plnit můj pracovní diář, v létě začínám s recitály a talk show. Pak nějak koncem září mi začínají i divadla. I když se přiznám, že už bych těch divadel chtěla pomalu nechat a spíš se věnovat svým recitálům. Myslím si, že už muzikálů bylo dost," míní zpěvačka, která na muzikálových prknech stála minimálně od dob prvního uvedení Draculy.

Po koronaviru ji čekají rehabilitace plic: Hanka Křížková kvůli covidu příšla i o protilátky na černý kašel

Ostatně se ještě pořád úplně nedostala z následků covidu, který prodělala s horším průběhem. "Jsem čerstvě očkovaná už i druhou dávkou. Po koroně mi vypadaly vlasy a zhoršil se mi zrak, bolely mě klouby a byla jsem unavená. Teď se chystám na týden do lázní na takovou post covidovou rehabilitaci, tak už se těším, že se snad dám konečně úplně dohromady," svěřila Super.cz.  

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků