Lenka Filipová Super.cz

Kukačky byly sice první, ale nemusí být poslední: Lenka Filipová se spolupráci s dcerou Lenny rozhodně nebrání

Zpěvačka Lenka Filipová (68) o sobě dala během pandemie vědět jen tím, že společně s dcerou Lenny (29) natočila píseň k seriálu Kukačky. "Snášela jsem to jako všichni. Šlo to nahoru dolů," řekla Super.cz Lenka Filipová.

"Poslední koncert jsem měla někdy v srpnu nebo v září. Skoro rok jsem si nezazpívala," krčila rameny. Radost ovšem měla právě s reakcí na první společný duet s dcerou. "S Lenny jsme k tomu udělaly i klip, který měl takovou sledovanost, že jsme to ani nečekaly," doplnila.

Duet slavné mámy s dcerou: Lenka Filipová a Lenny ukázaly i poklady z rodinného archivu

"Bylo to poprvé, protože jsem ještě nikdy neměla nabídku účastnit se hudebně seriálu. Autor hudby David Solař přiznal, že mi písničku, která má vyjádřit emoční náboj k tomu, co se v ději odehrává, psal tak trochu na tělo. Zpívalo se mi krásně, a i text byl nádherný," zavzpomínala. "I seriál se mi líbil, sledovala jsem ho a těším se na pokračování, i když nevím, jestli tam budeme zase zpívat," svěřila.

Neuvažuje zpěvačka, že by v duetech s dcerou pokračovala? "V budoucnu by se mohl nějaký projekt vyvrbit. Vůbec bych nebyla proti a myslím, že Lenny taky ne. Ale teď jsme se zase rozdělily a každá si jedeme svoji linii. Ona má novou desku a singl a kytarovou desku, tentokrát i se zpěvem, připravuji i já," uzavřela zpěvačka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků