Xindl X

Xindl X Foto: Super.cz/archiv O. Ládka

Hubený, svalnatý a o 20 kilo lehčí Xindl X plní manželčino přání: Vypadá nejlíp od začátku kariéry!

Zpěvák Xindl X (42) zhubl 20 kilo a vypadá skvěle. Na Tenerife, kde s manželkou a dvěma dětmi pobývá od loňského října, začal sportovat a upravil svůj příjem kalorií. „Manželka viděla na Super.cz fotku Davida Guetty v plavkách a řekla, že chce, abych v padesáti vypadal taky takhle,“ svěřil nám v předchozím rozhovoru. Takového úbytku váhy se mu nepodařilo dosáhnout ani během náročného období ve StarDance, kde soutěžil v roce 2019.

„Doufal jsem, že při StarDance zhubnu. Jenže kromě základů tanga a samby jsem se naučil hlavně pít s novými kamarády šampaňské,“ přiznal Super.cz Xindl X alias Ondřej Ládek s nadsázkou.

Už 150 dní se nedotkl alkoholu, podívejte se, co to s Xindlem X udělalo. Zpěváka nepoznáte!

Nyní se těší na léto, které bude mít po covidové pauze hlavně pracovní. Koncertní turné Xindl X startuje v Třebívlicích 16. července, a kromě Prahy a Čelákovic se bude odehrávat celé na vinicích. Na akcích si bude muset odepřít hlavně alkohol, který kvůli životosprávě vyřadil a nedotkl se ho 150 dní.

„Bude to opravdu zkouška ohněm, hrát mezi vinohrady a nepít. Ale věřím, že po tak dlouhé pauze mě samotné hraní nakopne víc, než by mě mohla nakopnout jakákoliv sklenička,“ míní interpret hitů Anděl, Chemie nebo V blbým věku.

Od ledna zhubl 10 kilo. Porotce MasterChefa se mění před očima

Skloubit koncertování se zdravou životosprávou nebude jednoduché, Ondřej si ale věří. „Asi budu muset začít dřív vstávat, abych stihnul nachodit aspoň deset kilometrů před výjezdy na koncerty, a budu s sebou muset vozit proteinové tyčky, protože strava na festivalech nebývá úplně bohatá na bílkoviny.“

Místo alkoholu si na koncertech bude dopřávat jiný nápoj. „Asi s sebou budu všude vozit kávovar a čerstvě umletou kávu, abych si mohl po koncertě dát za odměnu aspoň něco. Co jsem přestal pít, tak moje spotřeba kávy rapidně vzrostla,“ dodává Xindl X. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků