Blair Underwood si zahrál v Sexu ve městě doktora Roberta Leedse.

Blair Underwood si zahrál v Sexu ve městě doktora Roberta Leedse. Profimedia.cz

Takhle dnes vypadá přitažlivý doktor ze Sexu ve městě: Herec se po 27 letech rozvádí se známou manželkou

Herce Blaira Underwooda (56) si mohou fanoušci Sexu ve městě pamatovat jako doktora Roberta Leedse, který randil se zrzkou Mirandou, dokud definitivně neskončila se Stevem. A vztah se Blairovi bohužel rozpadl i ve skutečném životě. Po 27 letech manželství oznámil rozchod s herečkou Desiree DaCostou.

Dvojice vydala prohlášení, v němž se dušuje, že nadále zůstanou přáteli. Mají spolu dceru Brielle (22) a syny Blaka (19) a Parida (24).

Blair přijímá převážně seriálové role, ale když za ním před lety přišli tvůrci Sexu ve městě, s díky je odmítl. Nabízeli mu totiž roli partnera Kim Cattrall alias Samanthy, která ze zvědavosti krátce randila s černochem. O takovou postavu Underwood nestál. Až když přišli podruhé, s rolí Leedse, vzbudili jeho zájem.

Potvrzeno: Božský se objeví v pokračování Sexu ve městě! Na jaké další oblíbené hrdiny se diváci mohou těšit?

„Zeptal jsem se, jestli to bude o tom, že je postava černoch, to pro mě bylo klíčové,“ uvedl v podcastu Strong Black Lead.

Když zjistil, že rasa tentokrát nebude předmětem děje, nabídku přijal. Sex ve městě je koneckonců jedním z nejoblíbenějších seriálů jeho dnes již odloučené manželky. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků