Zdeněk Pohlreich rád se ženou objevuje dobré restaurace. Super.cz

Restaurační prostředí Zdeněk Pohlreich neopouští ani po pracovní době. Rád se nechá obskakovat kolegy

Již jsme vás informovali o tom, že se Zdeněk Pohlreich (64) stane průvodcem nové seznamovací reality show První večeře. Když jsme se s ním potkali na natáčení jednoho z dílů v jeho restauraci, ptali jsme se, jak se mu daří okouzlit na rande jeho manželku Zdeňku.

Zdeněk Pohlreich v nové seznamovací reality show: Co byste na prvním rande rozhodně neměli dělat?

Známý kuchař kupodivu nespoléhá na své umění, ale sází na změnu prostředí. „Když máme nějakou příležitost, kterou chceme oslavit, tak jdeme vždycky ven. V restauraci se rádi necháme obsluhovat, protože to je ten největší luxus ze všeho,“ říká Pohlreich a jedním dechem dodává: „Aby bylo jasno, tak já jsem typ člověka, který miluje restaurační svět. V pandemii jsem velice trpěl, když jsem si nemohl jít sednout k jídlu. Vždy vím, kam jít. Dobrých restaurací, ve kterých jsem byl, je dost, a těch dobrých, ve kterých jsem zatím nebyl, je ještě daleko víc.“

V restauraci se objevuje v pracovní době a rád se tam vrací i jako soukromá osoba. „Mám rád, když se o mě někdo stará, protože normálně se staráme o lidi my. Je to pro mě hrozně příjemná zkušenost, když se vám snaží někdo zpříjemnit komfort během večera,“ dodává Zdeněk Pohlreich. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků