Pátá série Poldy odstartovala...

Pátá série Poldy odstartovala... Foto: FTV Prima

OBRAZEM: Kráska z Los Angeles, fešák Polívka i starý dobrý Matásek. Takhle odstartovalo pokráčko Poldy

Natáčení už páté série seriálu Polda je v plném proudu. V těchto dnech mají herci a štáb za sebou první seriálovou klapku. Diváci se mohou těšit na Davida Matáska alias Michala Břízu i půvabnou Janu Kolesárovou, která se coby psycholožka Táňa a kriminalistka stane šéfkou celého oddělení.

Na natáčení přiletěla až z Los Angeles, kde žije. Zejména divačky jistě potěší i fešák Vladimír Polívka (32), který ztvární Michalova parťáka Vojtu alias Juniora. „S Davidem jsme se na sebe napojili velmi dobře a myslím, že to funguje. Dokážeme tu chemii předat i na obrazovky, doufám tedy,“ přemýšlí Vladimír Polívka, který rovnou ze Slunečné přeskočil k Poldovi.

Kendy a Šafránek z Básníků se opět sešli před kamerou. Pavel Kříž je tentokrát za neuvěřitelného záporáka!

„Je to velký rozdíl. Slunečná je ateliérový projekt, bylo tam víc obrazů, a tím pádem i textu. Tady je to spíš filmové natáčení a hraju takového Břízu zamlada. Jeho alter ego, prozradil.

Na place samozřejmě nechyběl ani hlavní hrdina Michal Bříza v podání Davida Matáska. Dalšího pokračování se nemohla dočkat ani seriálová barmanka Jitka Sedláčková, která se obávala, jak rychle vpluje do natáčení.

Barmanka z Poldy bude za nevěstu. A Vladimír Polívka? Je to sexy element, rozplývala se herečka (59)

„Dlouho jsem nic netočila, opravdu jsem neměla práci, ale těšila jsem se moc. Tady je skvělá parta, s Davidem Matáskem se znám od patnácti let,“ přiznává Jitka Sedláčková, která se v páté sérii proměnila ve Vandu Fišerovou, když se předtím vdala za majora Fišera v podání Ondřeje Pavelky.

„Na začátku to vypadalo, že Vanda bude jen do počtu, ale jsem šťastná, jak nakonec dopadla a že ji diváci mají rádi. Dokonce mi lidé říkají Vando, a to mě těší,“ neskrývala nadšení. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků