Dana Morávková Super.cz

Dana Morávková se na obrazovky vrací jako Andrea! Fanoušci jí kvůli roli seriálové mrchy dodnes píší

Do paměti diváků se Dana Morávková (51) zapsala řadou rolí, ale s jednou si ji fanoušci spojují dodnes. Jako mrcha Andrea Rubešová se na obrazovkách objevovala řadu let. A nyní se vrací. „Pro mě to byla krásná příležitost, myslím, že jsem tu potvoru Andreu hrála s velkou chutí,“ svěřila se Super.cz Morávková.

Na obrazovkách v červnu startuje nový kanál Prima Star, který má nabídnout to nejlepší z archivu televize Prima. Vedle zábavních pořadů bude stanice reprízovat také seriál Rodinná pouta, který se před lety těšil velké oblibě.

Neskřípe to mezi nimi ani po 26 letech: Důležité je se čtyřikrát denně pohladit, radí Dana Morávková a Petr Malásek

„Do dneška mají Rodinná pouta i Velmi křehké vztahy velkou základnu diváků, a protože občas Prima opakuje, tak se dívají, fotí a posílají mi fotky na Instagram a mají Andreu rádi,“ řekla Super.cz herečka, která by už v létě měla hrát před živým publikem.

„Do června v Divadle Bez zábradlí hrát nebudeme, v červenci a srpnu ale budeme jezdit po republice a hrát pro diváky venku. A od září už samozřejmě hrajeme u nás v Divadle Bez zábradlí na tisíc procent,“ věří herečka, která kvůli lockdownu skoro rok a půl nestála na jevišti.

Danu Morávkovou letos čeká významné jubileum. Jak ho v době covidu oslaví?

Doufá také, že v létě bude moct s rodinou vyrazit na dovolenou. „Už jsme si loni zařídili letošní prázdniny, chtěli bychom jet do Rakouska na kola, ale nesleduji teď zprávy, tak nevím, jaká je situace ohledně cestování,“ dodala herečka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků