Fanoušci Sestřiček tepají do Primy kvůli smrti hlavní postavy.

Fanoušci Sestřiček tepají do Primy kvůli smrti hlavní postavy. Foto: Facebook

Je vám jedno, že se nám nechce žít? Prima pod tlakem kvůli smrti hlavní postavy v Sestřičkách, čelí urážkám i výhružkám

O tom, že si herečka Sabina Laurinová (51) jako zdravotnice Mery v seriálu Sestřičky našla mnoho fanoušků, není pochyb. Někteří z nich jsou ale do děje tak zapálení, že velmi špatně nesou oznámení o tragické smrti této hlavní postavy. Dokonce tak zle, že směrem k Primě píšou hrubé urážky, objevily se dokonce i výhružky.

„Je vám jako jedno, že se nám nechce žít?“, „Tohle jsme od vás nečekali, že necháte zemřít naši Mery“, „Jste spokojení, že jste nám ublížili? Nebo vám to stálo za to? Nenávidíme vás!“ zní některé ze vzkazů, které nyní televize řeší. Jsou jich až stovky denně, fanoušci dokonce založili speciální „smuteční“ instagramový účet a sepsali petici.

Ztratili jsme smysl života. Fanoušci sepsali petici kvůli smrti Mery Sabiny Laurinové. Tohle Primě vzkazují

„Denně pročítáme stovky e-mailů i vzkazů a zpráv na sociálních sítích, které jsou mnohdy velmi emotivní, některé až výhrůžné,“ napsala Super.cz PR manažerka seriálu Kateřina Kotalová.

Fanoušci také hojně žádají, aby tvůrci smrt Mery přehodnotili a díl přetočili. To ovšem nejde, i z důvodu dalších linek.

Nečekaný odchod ze seriálu! Sabina Laurinová po pěti letech končí v Sestřičkách

„Děkujeme všem slušným diskutujícím, chápeme šokované reakce fanoušků, bohužel jejich prosbám o přetočení nemůžeme vyhovět, neboť pondělní událost rozehrává budoucí dramata,“ dodala Kotalová. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků