Berenika Kohoutová jako Pitbull a Jitka Boho coby Christina Aguilera

Berenika Kohoutová jako Pitbull a Jitka Boho coby Christina Aguilera Foto: TV Nova

OBRAZEM: Žhavá Aguilera, táborák s bratry Nedvědy i Karel Gott Romana Vojtka. Finále Tváře bylo velkolepé!

Velkolepé finále osmé řady show Tvoje tvář má známý hlas přineslo opět parádní podívanou. Diváci se naposledy pokochali šampionskými proměnami svých oblíbených hvězd a tleskali dokonce dvěma vítězům – Haně Holišové (42) a Davidu Gránskému (31).

Kromě jejich parádních napodobenin Lady Gaga a Michaela Jacksona si mohli vychutnat i výtečné duety. Jako u táboráku to vypadalo u Petra Rychlého (57) a Vojty Drahokoupila (27), kteří by z fleku mohli vyprodat Strahov místo bratrů Nedvědů.

David Gránský jako Michael Jackson

Hodně divoký byl duet Bereniky Kohoutové coby Pitbulla a Jitky Boho (31), jež se převlékla za Christinu Aguileru. Roman Vojtek (50) obstál v nelehké úloze a skvěle ztvárnil Karla Gotta. Zdatně mu ve známém duetu Čau lásko sekundovala Iva Pazderková (43) jako Marcela Holanová.

Finále Tváře mělo překvapivý závěr. Kdo vyhrál šampionskou řadu?

Třetí místo v Tváři patří Albertu Černému (33), který zvládl proměnu v rapperku Doja Cat. Temperamentní vystoupení předvedla také Marta Jandová (48) coby Gypsy Kings. Celkově skončila na čtvrtém místě. Na proměny finálového kola Tváře se podívejte v galerii! 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků