Matthew Perry (2015)

Matthew Perry (2015) Profimedia.cz

Záběry na seriálového Chandlera vzbudily mezi fanoušky obavy: Nemůžu uvěřit, jak vypadá, láme mi to srdce, píšou

Přání mnoha fanoušků seriálu Přátelé se stalo skutečností, Rachel (Jennifer Aniston), Monica (Courteney Cox), Phoebe (Lisa Kudrow), Joey (Matt LeBlanc), Chandler (Matthew Perry) a Ross (David Schwimmer) se opět sejdou před kamerou. Ohlášení speciálního dílu s podtitulem Reunion vzbudilo obrovský ohlas, bohužel ale nejen ten pozitivní. „Je Matthew Perry v pořádku?“ ptají se diváci po zhlédnutí video rozhovoru pro magazín People.

Perry (53) přitom nevypadá jinak než na fotkách z posledních let, hercův vzhled přesto vyvolal diskuzi. Podle některých také ztěžka mluvil. „Právě jsem viděl interview a nemůžu uvěřit, jak Matthew Perry vypadá... Tohle mi vážně láme srdce,“ napsal jeden z fanoušků na Twitteru a další následovali.

„Vypadá mimo, hledí do prázdna, mluví pomalu“ nebo „Sa*ra mě mrzí, že to říkám, ale jsem smutný a bojím se o Matthewa Perryho“, zaznělo také ze sociálních sítí.

Na obranu herce někteří připomínali, že si prošel svým. O někdejší závislosti na lécích na bolest a zálibě v alkoholu Perry otevřeně hovořil.

„Nemohl jsem přestat. Vymklo se to kontrole takovým způsobem, že jsem to nemohl skrýt a všichni to věděli,“ řekl magazínu People v roce 2013. Pro BBC v roce 2016 zase uvedl, že dobu mezi natáčením třetí a šesté série si v podstatě nepamatuje. V letech 1997 a 2001 podstoupil léčbu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků