Ve hře je varianta, že bude Felix Slováček bydlet u svého syna.

Ve hře je varianta, že bude Felix Slováček bydlet u svého syna. Foto: Michaela Feuereislová/Herminapress

Co se bude dít po tátově rozchodu s Gelemovou? Felix Slováček junior se k věci postavil čelem

Oznámení o rozpadu vztahu Felixe Slováčka (79) a Lucie Gelemové (39) se dostalo na veřejnost o týden dříve, než bylo plánováno. Kvůli tomuto předstihu a skutečnosti, že je hlavní aktér příběhu Felix Slováček v zahraničí, se začínají rozvíjet nejrůznější teorie, kde bude hudebník po odchodu od přítelkyně žít.

Lucie Gelemová se v obsáhlém vyjádření nechala slyšet, že se saxofonista nastěhuje k synovi. Spekulovalo se ale o tom, že se Slováček vrátí do rodinné vily na pražských Vinohradech, kterou obývá jeho stále ještě právoplatná manželka Dagmar Patrasová (66).

Lucie Gelemová (38) se po sedmi letech rozešla s Felixem Slováčkem (77)

Obrátili jsme se na Felixe Slováčka juniora s dotazem, jestli počítá s variantou, že by poskytl otci azyl. „Samozřejmě jsme se o této variantě bavili. Vždyť je to přece můj táta. Ostatně řešili jsme spolu spoustu dalších zásadních věcí,“ svěřil se Super.cz Felix Slováček mladší, který tedy nezavrhl možnost, že by se k němu otec nastěhoval. „S tatínkem jsme řešili spoustu variant, ale není potřeba to řešit veřejně,“ míní.

Dagmar Patrasová reaguje na rozchod Felixe a výtvarnice Gelemové: Vůbec mě to nezaskočilo, dalo se to čekat

Mladý hudebník zároveň popírá, že by snad u sebe doma odmítl svého otce ubytovat. „Je to opravdu lež. Nic takového jsem neřekl. Bavili jsme se o této variantě. Možná to tak bude, možná ne. To nechte na nás,“ dodal.

Situace okolo bydlení umělce, který o víkendu oslaví osmasedmdesáté narozeniny, se nejspíš definitivně vyřeší po jeho návratu z Arménie, kde se aktuálně nachází. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků