Švantnerová chce být krásná sama pro sebe. Super.cz

Bez make-upu by také obstála. Bývalou královnu krásy poznávají i v teplákách a bez stopy líčidel

Společenské akce se téměř nekonají, módní přehlídky se pořádají maximálně v online prostoru, focení poskrovnu. Nikol Švantnerová (28) o sebe ale pečuje i v době, kdy halí tělo zejména do beztvarých teplákovek a skrývá tvář pod respirátorem.

„Nepotřebuju to dávat na obdiv druhým, že bych potřebovala na sobě něco vylepšit, ale dělám to pro sebe. Pokud budu krásná doma na gauči, tak i tak budu spokojená,“ řekla Super.cz bývalá královna krásy.

Nikol Švantnerová polevila ve cvičení, ale o sexy figuru nepřišla: Podívejte se, jak jí to sluší v legínách a podprsence

Držitelka titulu Česká Miss 2015 se snaží stále hledat nové trendy v beauty průmyslu. „Živím se obličejem a tělem a jsem na sebe neskutečně přísná. Stále přemýšlím, co je možné na sobě ještě zlepšit,“ uvedla.

Švantnerovou prý lidé ale kupodivu potkávají v civilním oblečení a klidně i bez stopy líčidel. „Paradoxně mě lidé stále poznávají i tak. Není naštěstí žádný rozdíl mezi Instagramem a realitou. Žádná změna,“ krčí rameny Nikol Švantnerová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků