Alec Baldwin a Kim Basinger v 90. letech

Alec Baldwin a Kim Basinger v 90. letech Profimedia.cz

Při rozvodu před 19 lety si nemohli přijít na jméno: Kim Basinger nyní okomentovala fotku Aleca Baldwina s novou rodinou

V 90. letech byli Kim Basinger (67) a Alec Baldwin (64) hollywoodským párem číslo jedna. V roce 2002 ale přišel ošklivý rozvod. Fanouškům tedy nyní neuniklo, když Kim okomentovala Alecovu fotku s dětmi, které má se současnou ženou Hilarií Baldwin (39).

„Tak roztomilé…myslím děti samozřejmě,“ napsala pod rodinný snímek a přidala vysmáté smajlíky. Basinger a Baldwin mají z devítiletého svazku dospělou dceru Ireland (27). Po rozvodu se ovšem nemohli dohodnout na její péči a sváděli spolu čtyřletou soudní bitvu.

I Ireland byla svého času s otcem na nože. Médii proběhl vulgární vzkaz, který nechal herec své tehdy náctileté dceři na záznamníku. Dnes spolu ale všichni dobře vycházejí. „Alec a já jsme v pohodě. Život jde dál,“ nechala se slyšet Basinger v roce 2016.

Alec Baldwin je posedmé otcem! Půl roku po narození syna přivítali s manželkou šestého společného potomka

Alec má se současnou manželkou už šest potomků. V březnu, půl roku po narození syna Eduarda, přivítali další přírůstek do rodiny. Zatím se nepochlubili detaily ohledně toho, jak miminko přišlo na svět, ale občas nadšeně sdílí jeho snímky. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků