Marie Maru Rosecká a Jan Jenísek Svěcený Super.cz

Propadák a ostuda? Influencery ze show Like House kritika netrápí. Hlavně, že jim stoupají sledující

Na víkend měli volno ze show Like House, takže jsme se se dvěma méně kontroverzními účastníky pořadu Marií Maru Roseckou a Janem Jenískem Svěceným potkali, když přijali role porotců na prvním castingu Muže roku. Byli rádi, že se tam mohli podívat.

"Já ani nikdy nečekala, že budu mít někdy větší sledovanost a dostanu se mezi známější lidi," řekla Super.cz Maru, které stoupl počet sledujících díky reality show o 80 tisíc. Jejímu kolegovi Jenískovi dokonce o 100 tisíc. Toho jsme zkusili přemluvit, zda by sám soutěž mužské krásy nezkusil, s díky ale odmítl. "Třeba příští rok, až budu mít nějakou dobrou formu," není se sebou momentálně spokojený Jenísek.

Co říkáte na první návštěvu ve vile Like House? zeptala se Prima diváků. A sklidila nálož kritiky

Oba jsou naopak spokojení s tím, že se do influencerské vily dostali, i když diváci pořad hodnotí jako propadák a ostudu. "Takové reakce jsme zhruba čekali, snažíme se v té televizi vypadat aspoň normálně, abychom ukázali, že jsme i normální lidi, a nejen blázni z internetu," míní Jenísek.

"Podle mě ti lidi, co to odsuzujou, stejně sedí denně u televize a sledují to. A já osobně nemám ve zprávách žádné hejty a urážky. To spíš někde jinde na internetu, když hodnotí pořad, tak píší, že se jim to nelíbí, je to bizár a kravina," dodala Maru.

A jak se jim vůbec ve vile líbí? "Za mě je to v pohodě. Říkal jsem i v televizi, že naše práce je být co nejvíc mediálně známí a být v televizi nám jenom pomáhá. Sledující mi za dva týdny neskutečně rostou," doplnil Jenísek a Maru a s ním souhlasila. "To, co jsme z toho chtěli mít, tak máme, všechno vychází," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků