Zuzana Stráská odmítla předvádět na týdnu módy. Super.cz

Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek odmítla předvádět na týdnu módy. Teď je z ní influencerka

Je vnímaná stále jako modelka, ale Zuzana Stráská už prakticky působí hlavně jako influencerka a živí ji sociální sítě. Jednu z nejúspěšnějších českých topmodelek poslední dekády přesto oslovili návrháři značky La Formela, aby jim šla přehlídku, Zuzana ale s díky odmítla.

„Shodou okolností jsem dostala nabídku, abych šla přehlídku. Cítila jsem ale, že moje práce je teď na druhé straně. Mám ráda práci v časopise a pro sociální sítě, to mě živí. Chtěla jsem pro lidi zprostředkovat zážitek, a tak budu točit na sociální sítě,“ řekla v rozhovoru pro Super.cz Zuzana.

Modelka, která v minulosti předváděla pro takové značky, jako je Alexander McQueen, a objevila se například v kampaních Dior či Dolce&Gabbana, ale definitivně neodchází do modelingového důchodu.

Díky zesnulému návrháři temnoty se dočkala česká modelka světového úspěchu. Musela poznat ale jeho stinnou stránku

„Nikdy neříkej nikdy,“ usmívá se Stráská, která je ráda, že mohla být na módní akci aspoň v roli diváka. „Je to moc příjemné. Jsem ráda, že tady mohu vidět všechny lidi z módy. Děkuji organizátorům, že to takhle vymysleli, abychom se mohli po tak dlouhé době setkat a viděli nové věci, novou inspiraci,“ dodala Stráská. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků