Zlatá opět frčí.

Zlatá opět frčí. Foto: Profimedia/Instagram

Irina Shayk byla první! S nahými fotkami se zlatými rty se roztrhl pytel, opičí se po ní slovenská miss i český stylista

Nedávno vzbudila supermodelka Irina Shayk (35) senzaci fotkami, na kterých její božské tělo nekryje nic jiného, než maska z 24karátového zlata.

Ruská sexbomba, která má dítě s hollywoodským fešákem Bradleym Cooperem (46), nezůstala jediná, koho tento trend pobláznil, a napodobují ji i hvězdy v Česku a na Slovensku. Jako první se se zlatými rty zvěčnila módní návrhářka a pro mnohé také módní ikona Ivana Mentlová. Následovala ji Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková, přirovnávaná k brazilské topmodelce Adrianě Limě (40).

24karátové rty a na sobě ani jediný kousek oblečení: Irina Shayk zapózovala v kampani úplně nahá

Kouzlu zlatých rtů propadla také Vanda Janda. Ta zůstala věrná svému životnímu heslu Full time diva a sladila zlaté rty doplňky ve stejném odstínu luxusním šátkem, slunečními brýlemi Chanel i výraznými náušnicemi. Nezůstalo pouze u žen, nedávno sáhl po zlaté taky stylista Filip Vaněk (43), který své rty hýčkal zlatem během své aktuální dovolené na Lanzarote. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků