Katie Price

Katie Price Profimedia.cz

Už osmému muži řekla ano! Britská silikonová legenda se po 10 měsících vztahu zasnoubila

Bude čtvrtá svatba? Televizní hvězdička se stále se zvětšujícími a zmenšujícími silikony v poprsí Katie Price (43) byla už po osmé požádána o ruku.

„Řekla jsem ano!“ napsala Katie ke snímku se snoubencem a zásnubním prstenem za 300 tisíc korun na ruce na Instagram. „Je neskutečně osvobozující být s mužem, který se o mě postará, kdybych se rozhodla, že už nebudu pracovat. Miluji ho,“ prozradila OK! Magazínu.

Carl Woods požádal Katie o ruku po necelém roce randění. „Mluvili jsme o tom hodně, takže jsem věděla, že se to chystá udělat, jen jsem nevěděla kdy. Bylo to krásné. Carl nejprve požádal mé rodiče o svolení a také Juniora,“ uvedla Price.

Slávomanka Katie Price provokuje diamantovým prstenem! Ještě není rozvedená a už chce zasnoubení na kamery

Katie je matkou pěti dětí. Syna Harveyho (18) má ze vztahu s Dwightem Yorkem (s tím nebyla ani zasnoubená a on svého syna od jeho čtyř let neviděl), Juniora (15) a Princess (13) s prvním manželem Peterem Andrem a syna Jetta (7) a dceru Bunny (6) se třetím a zatím posledním manželem Kieranem Haylerem.

Za svou kariéru byla Price zasnoubená už osmkrát, přičemž poprvé už v roce 1996. Většina jejích zásnub skončila rychlým rozchodem. Tak snad se tentokrát opravdu dočká a rozezní se svatební zvony. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků