Ornella Koktová s dcerou

Ornella Koktová s dcerou Foto: archiv O. Koktové

Ornella Koktová se pochlubila rozkošnou dcerkou a popsala šílenou bolest břicha po třetím císaři

Ornella Koktová (28) se ve středu stala už trojnásobnou maminkou. Na svět přivedla roztomilou dcerku, kterou s manželem Pepou Koktou pojmenovali Lillianne. I třetí porod proběhl císařským řezem. Ornella se teď pochlubila nejen roztomilou holčičkou, ale popsala i svůj porod.

„S Lilianne to byl můj třetí a opravdu poslední porod - císařským řezem. Před porodem jsem měla dost nervy z anestézie - nakonec jsem zvolila epidural - vyšlo to na první pokus a šlo se na věc. První den na JIP paráda. Hodné sestřičky, čerstvý vzduch z okna, čajíčky, návštěvy miminek, odpočinek, silné léky proti bolesti,“ popisovala Ornella.

Ornella Koktová je trojnásobnou maminkou. Další miminko přišlo na svět necelý rok po druhém porodu

Pak ale „pohoda“ skončila. „Den po - ranní cvičení, ale pak první posazení a postavení. Nebudu kecat, ale totálně mi spadl tlak, záblesky před očima, hučení v uších, zblednutí a následné skoro omdlení (3x). Bolest břicha šílená, chůze ve stylu 100leté babičky v předklonu. Nakonec jsem s pomocí sestřiček zvládla vlažnou sprchu, která mi moc pomohla, následně po odchodu z koupelny jsem se opět málem skácela, ale hodné sestřičky mi ihned donesly iontový nápoj a po chvilce odvezly na oddělení šestinedělí, kde jsem si mohla užít malou Lilianne,“ popisovala první dny po porodu Ornella.

Ještě před porodem dcery se v 28 letech stala „babičkou“! Ornella Koktová přivítala dalšího člena rodiny

Ta prý zažila nejmenší krvácení ze všech porodů, ale zároveň trpí největšími bolestmi břicha. „Vylézání z postele je pro mě mega výkon plný nářků a funění. Cítím, jak se mi „přesouvají“ kosti kolem pánve zpět na své místo, je to strašidelný,“ nechala se slyšet.

Z dcerky je ale nadšená. „Lilianne je straaaaaaaašnej andílek! Za ten mimi poklad to vždycky stojí,“ tetelila se blahem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků