Denisa Grossová

Denisa Grossová Michaela Feuereislová

Denisa Grossová ve šmírovací reality show? Blondýnka měla skončit na tři měsíce zavřená mezi influencery

Ve zbrusu nové televizní reality Like House měla účinkovat i tanečnice a fotografka Denisa Grossová. V show, kde se v jedné vile setkají influenceři populární ze sociálních síti TikTok, Instagram a YouTube, se ale dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse nakonec neobjeví. Ze spolupráce sešlo.

„Produkce s Denisou Grossovou o její účasti v reality show Like House v minulosti jednala. Z důvodu časově náročného natáčení a dalších pracovních aktivit Denisy Grossové nakonec k závazné domluvě nedošlo,“ informoval Super.cz Martin Šnýdr z PR oddělení Primy.

Grossová se tak ve vile, kam se influenceři zavřou na tři měsíce a budou bojovat o diváckou přízeň a výhru ve výši půl milionu korun, nakonec neukáže.

Nová generace VyVolených? Toto jsou hvězdy dnešních teenagerů. Utkají se o půl milionu

Samotná reality show měla odstartovat už tento týden, ale z důvodu pozitivního testu na covid-19 u jednoho z účastníků byla přesunuta na 19. duben. V jedné vile se potkají Tomáš Běhounek (19), Adam Kajumi (22), Lada Horová (18), Jan Svěcený (21), Marek Valášek (23), Marie Rosecká (19) a Barbora Stříteská (22).

Nejúspěšnějším ze jmenovaných je Adam Kajumi s 863 tisíci sledujícími, jenž sám sebe označuje za CEO českého TikToku, platformy, kde má největší fanouškovskou základnu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků