Už několik měsíců je u Šeredové doma stále živo.

Už několik měsíců je u Šeredové doma stále živo. Foto: Instagram A. Šeredové

Alena Šeredová má v době pandemie partnera v Turíně: Jak se v dlouhé karanténě vyhnout ponorce?

Od našeho posledního rozhovoru uplynulo čtvrt roku. Alena Šeredová (43) říká, že se v jejím životě zase tolik nezměnilo. V její domácnosti se vše točí okolo dcery Vivienne Charlotte, kterou modelka a herečka přivedla na svět loni v květnu ve svých dvaačtyřiceti letech.

„Současná situace moc změn nedovoluje. Takže ani u nás se vlastně nic moc nezměnilo. Jediná změna asi je, že Vivi začala lézt. To je asi vše,“ krčí rameny Alena.

Na covid pozitivní Šeredová se ozvala z nařízené karantény. Musí se izolovat od partnera i půlroční dcery

Šeredová se kromě miminka stará o dva školou povinné syny Davida Leeho a Louise Thomase.

„Kluci střídavě chodili do školy. V době pandemie nebyli celou dobu na distanční výuce. Jsou již velcí, takže výuku zvládají sami a já jim u toho nemusím asistovat. V téhle době jsem vážně ráda, že nemám doma třeba prvňáčka. To těm rodičům opravdu nezávidím,“ říká sympatická brunetka, které s péči o děti občas vypomůže chůva.

„V běžném režimu je to velmi dobré mít někoho, kdo vám pomůže, a vy se můžete věnovat i sobě a v mém případě i práci. V době pandemie je to ale vlastně docela jedno, protože stejně nemohu nic moc dělat.“

Nejlepší kamarádka Šeredové modelku po porodu zatím nenavštívila: Ať každý sedí doma na zadku

Alenin partner Alessandro pracuje střídavě z kanceláře a na home office. „Velký rozdíl je to, že necestuje, takže je pořád v Turíně,“ svěřila Šeredová. Na závěr našeho povídání prozradila recept proti ponorkové nemoci ve vztahu: „Mít partnera, který rád vyrazí na celodenní výlet na kole.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků